• 3
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
    3
    Shares

बैतडी कार्तिक २४ गते ।
सोमबार नरभक्षी चितुवाले बैतडी शिवनाथ गाउँपालिकाकी १८ वर्षीया युवतिको शिकार गरेको छ । घाँस काट्न छिमेकी जिल्ला डडेल्धुराको भागेश्वर गाउँपालिका–२ पुगेकी माया महताको चितुवाले शिकार गरेको हो ।

बैतडीको शिवनाथ गाउँपालिका –४, सोल्पाला बगार घर भएकी माया सोमबार घाँस काट्न छिमेकी गाउँपालिका डडेल्धुराको भागेश्वर जङ्गल गएकी थिईन् । घाँस काट्ने क्रममा चितुवाले सोमबार दिउँसो २ः ४० बजे आक्रमण गर्दा युवतिको मृत्यु भएको शिवनाथ गाउँपालिका अध्यक्ष कर्ण साउदले जानकारी दिएका छन् । नरभक्षी चितुवाले हिजो आइतबार भागेश्वरमै १२ वर्षीया बालकको शिकार गरेको अध्यक्ष साउदले जानकारी दिए ।

घटनास्थल बैतडीको शिवनाथ गाउँपालिकासँग जोडिएको डडेल्धुराको भागेश्वर गाउँपालिका–२ मा पर्ने जिल्ला प्रहरी कार्यालय बैतडीले जानकारी दिएको छ । घटना स्थलपुग्न बैतडी र डडेल्धुराबाट सुरक्षाकर्मी परिचालन भएको प्रहरीले जानकारी दिएको छ । बैतडीको तल्लो स्वराड क्षेत्रमा चितुवाले अहिलेसम्म २७ जनाको ज्यान लिईसकेको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here