• 13
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
    13
    Shares

बाँके मंसिर ४ गते ।
कोरोना भाइरस संक्रमणबाट विहीबार विहान नेपालगन्ज मेडिकल कलेज कोहलपुरमा उपचाररत थप एकजनाको मृत्यु भएको छ । तुलसीपुर उपमहानगरपालिका ६ दाङका ५६ वर्षीय पुरुषको विहान २ः २० बजे मृत्यु भएको अस्पतालले जनाएको छ ।

कोरोना भाइरससँग मिल्दो जुल्दो लक्षण देखिएपछि ती पुरुषले कात्तिक २४ गते राप्ती स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान घोराहीमा स्वाव दिएका थिए । त्यसको भोलिपल्ट रिपोर्ट पोजेटिभ आएको थियो । लगत्तै उनी होम आइसोलेसनमा बसेका थिए ।

तर श्वासप्रश्वासमा समस्या भएपछि उनलाई २७ गते मेडिकल कलेज कोहलपुरको कोभिड आइसोलेसनमा भर्ना गरेर उपचार सुरु गरिएको थियो । रोगको प्रकृति अनुसार सबै खाले उपचार गर्दापनि स्वास्थ्य अवस्थामा सुधार नआएपछि उनको मृत्यु भएको अस्पतालले जनाएको छ । योसँगै उपचारका लागि बाँके आएका बाहिरी जिल्लाका ४१ जनाको मृत्यु भएको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here