• 1.3K
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
    1.3K
    Shares

बाँके मंसिर २८ गते ।
नेपालगन्जमा ट्याक्टर अनियन्त्रित भई पल्टिदा चालकको ज्यान गएको छ । नेपालगन्ज उपमहानगरपालिका वडा नंं १८ मा ट्याक्टर दुर्घटना हुँदा छायाँनाथ रारा नगरपालिका वडा नम्बर १०, मुगुका ट्याक्टर चालक अन्दाजी २३ बर्षिय दिल बहादुर सेजवालको मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय बाँकेका प्रबक्ता प्रहरी नायब उपरीक्षक सुबास खड्काले जानकारी दिनुभयो ।

दुर्घटनापछि गम्भीर घाइते चालक सेजवाललाई अस्पताल लैजानेक्रममा बाटोमा मृत्यु भएको हो । कोहलपुरदेखि नेपालगन्ज आई नेपालगन्जदेखि पुनः कोहलपुरतर्फ फर्कने क्रममा ट्याक्टर दुर्घटना भएको प्रहरीले जनाएको छ । लु४त ७३७२ नम्वरको ट्याक्टर नेपालगन्ज १८ कारकाँदोस्थित सिद्धार्थ भ्यु होटल नजिकबाट मोड्ने क्रममा अनियन्त्रित भई पल्टिएको थियो ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here