• 10
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
    10
    Shares

धनगढी पुस २४ गते ।
नेकपा सुदूरपश्चिम ९ओली समूह०ले आयोजना गरेको जनसभालाई सम्बोधन गर्न प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली धनगढी आउने भए पछि यहाँको सुरक्षा व्यवस्था कडा पारिएको छ। प्रधानमन्त्री आउने भएपछि जिल्लाको सुरक्षा व्यवस्थामा बिहीबार देखि नै कडाइ गरिएको हो। स्थानीय प्रशासनको निर्देशनअनुसार तीन वटै सुरक्षा निकाय ‘हाई अलर्ट’मा राखिएको छ।

नेपाल प्रहरी, सशस्त्र प्रहरी र नेपाली सेनाले सम्भावित घटनालाई ध्यानमा राखेर सुरक्षा व्यवस्था कडा पारेका छन्। जनसभा हुने स्थान धनगढीको खुला मञ्चमा बिहीबार बेलुका देखि नै ठूलो संख्यामा नेपाली सेनासहितको सुरक्षा टोली खटिएको छ।नेपाल प्रहरीले सुरक्षा रणनीति बनाउँदै जिल्लामा अन्य समयको भन्दा ठूलो संख्यामा प्रहरी परिचालन गर्दै सादा पोशाकमा समेत टोली खटाएको कैलालीका प्रमुख प्रहरी उपरीक्षक अनुपम शमसेर जबराले बताए।

उनले संयुक्त सुरक्षा व्यवस्था समेत मिलाइएको बताए । सशस्त्र प्रहरीले समेत प्रधानमन्त्रीको सुरक्षालाई ध्यानमा राख्दै सुरक्षा योजनालाई थप कडा पारेको बताए। बिहीबार कैलालीका प्रमुख जिल्ला अधिकारी यज्ञराज बोहराले जिल्ला सुरक्षा समितिको बैठक बोलाउँदै आवश्यक रणनीति बनाउन नर्देशन समेत दिएका थिए। सुरक्षा समितिले जनपथ, सशस्त्र, नेपाली सेना, राष्ट्रिय अनुसन्धान गरी सबै सुरक्षा अंगलाई उच्च सर्तकता अपनाउन मातहतका युनिटलाई निर्देशन दिने निर्णय समेत गरेको छ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here