• 11
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
    11
    Shares

बाँके पुस २६ गते ।
कोरोना भाइरस संक्रमणबाट बाँकेका दुई अस्पतालमा थप दुईजनाको मृत्यु भएको छ । नेपालगन्जस्थित भेरी अस्पतालमा एकजना र कोहलपुरस्थित मेडिकल कलेजमा एकजनागरी दुईजनाको मृत्यु भएको जिल्ला कोभिड १९ संकट व्यवस्थापन केन्द्रका सूचना अधिकारी तेज वलीले जानकारी दिनुभयो । मृतक दुवै जना महिला हुन् ।

उनीहरु दुवै जिल्ला बाहिरका हुन्। स्वास्थ्यमा समस्या देखिएपछि कोहलपुर मेडिकल कलेजमा भर्ना भएकी लिवाङ ४ रोल्पाकी ४२ वर्षीया महिलाको आज विहान साढे तीन बजे मृत्यु भएको हो । उनी शनिवारमात्रै अस्पताल भर्ना भएकी थिइन् । उनको कोरोना पुष्टि पनि शनिवारमात्रै भएको थियो । यस्तै भेरी अस्पतालमा बबई ६ दाङकी ८० वर्षीया संक्रमित महिलाको मृत्यु भएको छ ।

उनको १० गते नेपालगन्ज मेडिकल कलेजमा भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको थियो । ९ गते उनको नमुना संकलन गरिएको थियो । कोरोना पुष्टि भएलगत्तै उनलाई १० गते राती भेरीको कोभिड आइसोलेसन वार्डमा भर्ना गरेर उपचार सुरु गरिएको थियो ।

उनको आज विहान साढे बजे उपचारकै क्रममा मृत्यु भएको सूचना अधिकारी वलीले बतानुभयो । तीन घण्टाको फरकमा दुई महिलाको मृत्यु भए सँगै उपचारका लागि बाँके आएका बाहिरी जिल्लाका ८२ जना संक्रमितको मृत्यु भएको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here