आजदेखी बाटिका होटेलमा बाटिका आर्ट ग्यालरी

928

बाँके माघ २९ गते ।
नेपालगन्जस्थित बाटिका होटेलमा बाटिका आर्ट ग्यालरी आराम्भ भएको छ। स्थानीय कला ससंकृतीको जगेर्ना गर्ने उदेश्यले बाटिक आर्ट ग्यालरी हुने भएको एमडी शिवाङ्गिनी राणाले जानकारी दिनु भयो। नेपालगन्जका मेयर धवल शम्शेर राणाले एक कार्यक्रमकाबीच बाटिका आर्ट ग्यालरीको सुभारम्भ गर्नु भएको छ ।

आर्ट ग्यालरी बिहान ११ बजे देखि राति ८ बजे सम्म चल्ने छ । निशुल्क अबलोकन गर्न पाइने एमडी राणाले बताउनु भयो । राणा सानै देखि आर्ट्समा रुचि राख्दै आएकाले होटलमापनी यो अभियान सुरु गरिएको बताउनु भयो। कार्यक्रममा बोल्दै एमडी राणाले आर्टको महत्त्व र आबश्यकताबारे जानकारी दिनु भएको थियो । त्यस्क्रममा उहाँले आफुले बनाएका आर्टहरुको अबलोकन समेत गराउनु भयो । नयाँ पुस्तालाई आर्ट बारे रुचिकर गराउन जरुरी रहेको उहाँको भनाइ छ । आफ्नो कला ससंकृती सरंक्षणका लागि यो आर्टले ठूलो मद्धत गर्ने उहाँको धारणा छ। तस्वीर: आर.जि.बि निहाल अख्तर

dav