• 35
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
    35
    Shares

बाँके फागुन ६ गते ।
प्रेस संगठन बाँकेको बृहत भेला कोहलपुरमा सम्पन्न भएको छ । प्रेस संगठन बाँकेको आयोजनामा गरिएको उक्त भेलामा संगठनका केन्द्रीय सदस्य, तथा प्रदेश कमिटीका प्रतिनिधी लगायत ५० बढी संगठन आबद्ध कोहलपुर सदस्यहरूको सहभागीता रहेको थियो । संगठनको बैठकले भेलाले आगामी १५ गते नेपालगन्जको होटल कलपत्रु मा बृहत जिल्ला भेला गर्ने निर्णय गरेको छ ।

यसैगरी बैठकको भेलाले १४ जना पत्रकारलाई संगठनको जिल्ला कार्य समिति सदस्यमा मनोनित समेत गरेको छ । मनोनित हुनेमा यदुराज मिश्र, गिरिश गुप्ता, शम्भु थारु, लक्ष्मी तिमिल्सेना, दिपेश आचार्य, जयश्वर थारु, अशोक थापा, अजमत अलि सिद्धिकी, सजन कुमार आर।सी, कोष बहादुर खड्का, ज्ञानमाया थापा, कृष्ण चौधरी र धना के।सी रहेका छन ।

भेलामा लुम्बिनी प्रदेश भुमि ब्यबस्था कृषि तथा सहकारी मन्त्री आरती पौडेलसहित नेकपाका केन्द्रीय सदस्य दीपा शर्मा, पुजन विश्वकर्मा, प्रेस संगठन बाँकेका इन्चार्ज प्रमोद धिताल संगठनका प्रदेश सहइन्चार्ज रूद्र सुवेदी लगायतको सहभागीता थियो ।

संगठन बाँकेका अध्यक्ष हेमन्त विको सभापतित्वमा भएको बैठकात्मक भेलामा तत्कालिन प्रेस चौतारीका केन्द्रिय उपाध्यक्ष समेत रहेका प्रेस संगठनका अभिभावक शिव डोटेल, अछरी पोखरेल, युवा संघ बाँकेका अध्यक्ष कुश्माखर बस्याल लगायतको सहभागीता रहेको थियो ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here