•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

बाँके फागुन १० गते ।
नेपालगञ्जको भेरी अस्पताल अगाडि पार्किङ गरे जरिवाना तिर्नुपर्ने भएको छ । अस्पताल अगाडि जथाभावी सवारीसाधन पार्किङ गरेर अस्तब्यस्त रुपमा छोडिएका आधा दर्जन मोटरसाइकललाई ट्राफिक प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ ।

ट्राफिक प्रहरीले जिल्ला प्रशासन कार्यालय बाँके, भेरी अस्पताल, मालपोत र नापी कार्यालय अगाडि पार्किङ गरे जरिवाना गरिने बताएको छ । जथाभावी पार्किङ गरेको जनगुनासो बढेपछि ट्राफिक प्रहरी बाँकेले त्यहाँ हुँदै आएको अब्यबस्थित पार्किङलाई रामलिला मैदानमा सारेको बाँके ट्राफिक प्रहरी प्रमुख राजु भण्डारीले जानकारी दिनुभयो ।

भण्डारीका अनुसार नयाँ बनेको पार्किङ स्थलमा पार्किङ गर्न अनुरोध गर्दा पनि अटेर गरेका आधा दर्जन मोटरसाइकललाई नियन्त्रणमा लिएर कार्यालय लिएर जरिवाना गरिएको हो । अबदेखि ट्राफिक प्रहरी त्यस स्थानमा रही सबै सवारीसाधन चालकलाई रामलिला मैदानमा पार्किङ गर्न अनुरोध गर्नेछ तर अटेरी गर्नेलाई भने सिधै १ हजार रुपैयाँ जरिवाना काटिने ट्राफिक प्रहरी प्रमुख भण्डारीले बताउनुभयो ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here