• 842
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
    842
    Shares

बाँके फागुन १४ गते ।
नेपालगन्जमा रहेको आर्कषक फनपार्क मेरो प्लानेटले जाएका ऐ मुगल खाना आज देखि सन्चालनमा ल्याएको छ । भारतको उत्तर प्रदेश लखनउमा पाउने खाना अब पार्कमा पाइने भएको हो ।

मुस्लिम समुदयलाई समेत लक्षीत गरि यो खाना सुरु भएको हो, हलाल गरेर पकाइने भएकाले मुस्लिम समुदायलाई सहज भएको हो । चिकेन बिरायनी, मटन बिरायनी, चिकेन कोर्मा, मटन कोर्मा, मटन स्टु र गलावटि कबाब पराठालगायतका परिकार पाइने छ ।

यस्तै उक्त फनपार्क मेरो प्लानेटले रु १ लाख राशीको युत्सव ट्यालेन्ट फेस्टिभल आयोजना पनि गर्ने भएको छ । चैत्र ३ गते उक्त उत्सवको आयोजना गर्न लागिएको प्रबन्ध निर्देशक ओमप्रकाश मिश्राले बताए ।

हाल शुक्रवार र शनिवार मनोरन्जनात्मक कार्यक्रम अन्र्तगत नृत्यकला, गायन जस्ता कार्यक्रम आयोजना हुँदै आएका छन् । अब आयोजना हुने युत्सवमा सहभागि हुन फाल्नुगा अन्तिमसम्म शुक्रवार अथवा शनिवार मेरो प्लानेटमा आएर कलाकारहरुले आफ्नो प्रस्तुती दिनुपर्ने छ ।

उत्कृष्टलाई पहिचान गरी युत्सवमामा सहभागि गराइने छ । प्रतियोगिताको प्रथमलाई रु १ लाख, दोस्रो र तेस्रो पुरस्कार क्रमश: ५० हजार र ३० हजार रहेको छ । मेरो प्लानेटले देशभरका कलाकारलाई सहभागि हुन अनुरोध गरेको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here