• 18
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
    18
    Shares

काठमाडौं भदौ ३० गते ।
युरोपियन च्याम्पियन्स लिगको समूह चरणको पहिलो खेलमा जर्मन महारथी बार्यन म्युनिखले स्पेनिस महारथी टोली बार्सिलोनालाई ३–० गोलअन्तरले पराजित गरेको छ ।

बार्सिलोनाको घरेलु मैदान नोउ क्याम्पमा भएको खेलमा बार्यनको जितका लागि थोमस मुलरले एक तथा रोबर्ट लेवान्दोस्कीले दुई गोल गरे । लियोनल मेस्सीको बहिर्गमनपछि बार्सिलोनोले पहिलोपल्ट च्याम्पियन्स लिग खेलेको हो । समूह ई बाट बायर्नले ३ अंक जोडेको छ ।

यहि समुहको अन्य खेलमा बेनफिले डाइनामो कियभसँग गोलरहित बराबरी खेल्यो । यस्तै अर्को खेलमा भिल्ला रियलले एटलान्टासँग दुई–दुई गोलको बराबरी खेल्यो ।समूह एच अन्तर्गत साविक विजेता इंग्लिस टोली चेल्सीले स्वीस टोली जेनितमाथि १–० गोलको कठिन जित निकाल्यो ।

चेल्सीका लागि उच्च लयमा रहेका रोमेलु लुकाकुले गोल गरे । अर्को खेलमा इटलीको युभेन्टसले स्वीडेनको माल्मोलाई ३–०ले हरायो । युभेन्टसको जितमा एलेक्स सान्द्रो, पाउलो डिबाला र अल्भारो मोराटाले एक एक गोल गरे ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here