•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

बाँके कार्तिक ३ गते ।
युवा संघ नेपाल लुम्बिनी प्रदेश कमिटीले आफ्ना माताहतका कमिटिका युवा संघका नेता तथा कार्यकर्तालाई देशमा बढी तथा पहिरोको कारण थप क्षति र जनाधनको नोक्सान हुन नदिन तत्काल उद्दार तथा राहत सहयोगको लागि जुट्न निर्देशन दिएको छ ।

साथै युवा संघ नेपालले देशको विभिन्न स्थानमा आएको अत्याधिक वर्षाका कारण ज्यान गुमाउनेको परिवार तथा भित्र्याउन ठिक्क परेको धानबाली सखाप हुँदा असह्य पीडामा परेका किसान लागि तुरुन्त राहत प्याकेज घोषणा गर्न सरकारसँग मागका साथै अवरुद्ध यातायातलगायत सेवाहरू तत्काल सञ्चालन गर्न, बाढीमा फसेका व्यक्तिहरु र संकटमा परेका पर्यटकहरुको तत्काल उद्धार तथा राहत वितरण गर्न सरकार संग माग गरेको छ ।

युवा संघ नेपाल लुम्बिनी प्रदेश अध्यक्ष किशोर थापा र सचिव चन्द्रकान्त न्यौपानेद्वारा हस्ताक्षर गरिएको प्रेस बिज्ञप्तिमा बिपत्तिमा ज्यान गुमाएका सम्पुर्णमा हार्दिक श्रद्धाञ्जली व्यक्त गर्दै शोकाकुल परिवारजनप्रति गहिरो समबेदना व्यक्त गर्दै ज्यान गुमाउनेको परिवार तथा भित्र्याउन ठिक्क परेको धानबाली सखाप हुँदा असह्य पीडामा परेका किसान लागि तुरुन्त राहत प्याकेज घोषणा गर्न सरकारसँग मागका साथै अवरुद्ध यातायातलगायत सेवाहरू तत्काल सञ्चालन गर्न, बाढीमा फसेका व्यक्तिहरु र संकटमा परेका पर्यटकहरुको तत्काल उद्धार तथा राहत वितरण गर्न माग गरिएको छ ।

हेर्नुस युवा संघ नेपाल लुम्बिनी प्रदेशले जारि गरेको प्रेस बिज्ञप्ती

नेपली युवाहरुको साझा र नेतृत्वदायी संगठन युवा संघ नेपाल राष्ट्र हित तथा देशका सर्वहारा तथा किसान बर्गको हकहित संगै युवाहरुको नेतृत्वदायी बिकासको लागि आवाज उठाउदै आएको संगठन रहेको र देशमा आएका र आउने बिपत्ति तथा संकटको समयमा एकजुट रहेर सोको सामाना गर्दै आएको संगठन रहेको सबैमा सर्वबिधितै छ ।

विगत दुई दिनदेखि परेको अविरल वर्षाका कारण देशका विभिन्न भागमा जनधनको ठूलो क्षति भएको छ र पहिरोका कारण दर्जनौको ज्यान गएको छ, कतिपय घरबारबिहीन भएका छन् भने कतिपय व्यक्तिहरू बाढीमा फँस्न पुगेका छन् । हावाहुरीसँगै आएको ठूलो वर्षाले करोडौको धनमाल तथा खेतीपाती नोक्सान भएको अवस्थामा युवा संघ नेपाल लुम्बिनी प्रदेश अन्तरगत रहेका सम्पूर्ण जिल्ला, नगर तथा गाउँ कमिटि अन्तरगतका युवा संघका साथीहरुले आ-आफ्नो स्थानबाट उद्दार, राहत तथा सहयोग र समन्वयका लागि भूमिका खेल्न युवा संघ नेपाल लुम्बिनी प्रदेश निर्देशन जारि गर्दछ ।

साथै देशको विभिन्न स्थानमा आएको अत्याधिक वर्षाका कारण ज्यान गुमाउनेको परिवार तथा भित्र्याउन ठिक्क परेको धानबाली सखाप हुँदा असह्य पीडामा परेका किसान लागि तुरुन्त राहत प्याकेज घोषणा गर्न सरकारसँग मागका साथै अवरुद्ध यातायातलगायत सेवाहरू तत्काल सञ्चालन गर्न, बाढीमा फसेका व्यक्तिहरु र संकटमा परेका पर्यटकहरुको तत्काल उद्धार गरी राहत वितरण गर्न जोडदार मागका साथै यो बिपत्तिमा ज्यान गुमाएका सम्पुर्णमा हार्दिक श्रद्धाञ्जली व्यक्त गर्दै शोकाकुल परिवारजनप्रति गहिरो समबेदना व्यक्त गर्दछौं ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here