जनताको पिरमर्का बुझ्ने एकमात्र पार्टी नेकपा माओवादी: बम

209

बाँके मंसिर ४ गते ।
नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी माओवादी केन्द्र नेपालगन्ज उपमहानगरपालिका वडा नम्बर ४ को दोस्रो वडा सम्मेलन आज नेकपा माओवादी केन्द्र लुम्बिनी प्रदेश सचिवालय सदस्य तथा नेपालगन्ज उपमहानगरपालिका इन्चार्ज अक्कल बहादुर बमको प्रमुख आतिथ्यमा सम्पन्न भएको छ।

सम्मेलनलाई सम्बोधन गर्दै प्रमुख अतिथि रहेका बमले अधिकार श्रेस्ताको लागि नयाँ नेतृत्व चुन्ने र वडालाई नै माओबादि बनाउने जिकिर गर्दै देशमा थुप्रै पार्टीहरु भएपनी जनताको लागि लढ्ने ,जनताको पिरमर्का बुझ्ने, जनताको अधिकारको लागि अगाडि बढ्ने दुखसुखमा साथ दिने र जनताको अभावमा साथ दिने पार्टी भनेको नै नेकपा माओवादी पार्टी भएको बताउनुभएको छ ।

उहाँले माओवादी पार्टीको उत्पती हुन्थेन यदि भने मुस्लिम मदेशी , थारु , जनजाती , पिछडिएका बर्गर महिला बर्गलाई आफ्नो अधिकार प्रस्फुटन गर्ने अवसर नमिल्ने र उनिहरु सधैभरी कुण्ठित भएर बस्नुपर्ने बताउनुभयो ।

उहाँले देशमा जनयुद्धको सुरुवात गरि देशमा गणतन्त्र र संघीयता ल्याउन माओवादी पार्टीकै ठूलो देन रहेको बताउनुभयो । उहाँले देशलाई यो स्थानमा पुर्याउन माओवादी पार्टीकै ठूलो हात रहेको तर देशमा भ्रष्टाचार गर्ने लाई कार्वाही गर्न नसक्ने बोलिले मात्र देश हाक्ने काम शुन्य गर्ने आफैले आफैलाई राजनेता मान्ने केपि ओलिले आजसम्म केही काम नगरेको तर काम गरे भनेर गफ दिने गरेको बताउनुभयो । उहाँले माओवादी पार्टीले बोलेर होइन देश र जनताको लागि साच्चै नै काम गरेर देखाउने बताउनुभयो ।

उक्त सम्मेलनमा अर्जुन कार्कीको अध्यक्षतामा ३ सदस्य पछि थपने गरि ३५ सदस्य वडा समिति सर्बसम्बत निर्बाचित गरिएको छ। वडा सचीव बिन्दा खरेलले सन्चालन गर्नुभएको कार्यक्रमको वडा अध्यक्ष क माधब डिसिको अध्यक्षतामा पार्टी वडा इन्चार्ज क वसन्त मल्ल, गोपाल पुन ,उषा बिक मेनका बम ,तारा रोकाया, मन्दिरा पान्डे ,वडा निर्वाचन प्रमुख काली बहादुर धिताल बाबू नेतासहितको आतिथ्यता र उपस्थितिमा सल्यानी बाग कन्या माविमा सम्मेलन सम्पन्न भएको थियो।

सम्मेलनबाट उपाध्यक्ष तारा बर्नवाल ,राज कस्यब सचिब देउमल सुनार, ससचिब सारिफ अलि, कोषाध्यक्षमा भाबना रोकाया निर्बाचित भएका छन् ।